Salma Hayek

16. února 2013 v 10:30 | Klára a Klára |  Svět módy
Ahóój tak dneska jsme už na horách!! To je super, volno, hory co víc si přát?? :D Ale nebojte, ikdyž jsme na horách články tady budou každý den. Přijeli jsme před chvíli, byli jsme na obědě a odpoledne jdeme ještě lyžovat!! :D

Naše adeptka na článek je Salma Hayek. Musím se vám přiznat, že před ní smekám klobouk, to co ona dokáže, jak je krásna je opravdu něco!! Ovšem, musím vám zdělit, že není modelka, ale nejvíce je herečka.

Salma Hayek- mexická herečka, narodila se 2.9. 1996 v Mexiku a je jí 46 let. Dcera španělské matky a libanonského otce, vyrůstala v pobožné rodině. Ve 12-ti letech byla poslána do internátní školy v Louisianě. Poté co se dostala do křížku s jeptiškou se Salma vrátila zpět do Mexika. Nakonec ji rodiče poslali do Houstonu v Texasu, kde bydlela se svou tetou do svých 17-ti let.Následně se přestěhovala do Mexico City.

Její záliby jsou, herectví, modeling a nakupování, Má i jiné koníčky, ale tyhle jsou halvní ;-) Hrála ve filmech jako jsou Ošklivá Betty, Divoši, Kocour v botách, Piráti (2012), Here Comes the BOOM a mnoho jiných.

Její styl je famozní, nicméně více zjistíte sami z fotek :)


Kromě elegantního, nosí také kůži!

Ráda nosí barevné oblečení, nebohí se ukázat!!!

Salma také nazpívala pár songů:

Doufám, že si užíváte ať jste kdekoliv ;-) Zatím se mějte a zítra se ozveme!! :D Pa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama