Březen 2013

Zítra už jsou Velikonoce!

31. března 2013 v 18:59 | Klára a Klára |  Diares
Ahoj, tak co dneska děláte? Já jsem se vrátila od babičky a děláme přípravy na Velikonoce. To počasí, ale moc nevypadá...:( Už chci slunečno a teplo a co vy?? Dnes jenom takové Diares, ale zítra se těšte na Velikonoční speciál, který má co nabídnout!!!!

Jelikož už jsou zítra Velikonoce, měli byste dokončovat vajíčka, ozdoby, dobroty apod. My už to skoro všechno máme. Teď trochu odbočím a řeknu Vám, že už se těším do školy, ale jen proto, že už tam jde Klárka :D


A abychom tenhle článek trochu oživili přidáme nějaké obrázky ;-) ... KLIK CČ

Gabriela Gunčíková

30. března 2013 v 18:55 | Klára a Klára |  Svět módy
Zdravíme,
tentokrát je tu článek ze světa módy o Gabriele Gunčíkové.
Seznámíme vás s jejím stylem a uvidíte co nosí.

Gabriela Gunčíková se narodila 27. červen 1993 v Kroměříži. je to česká zpěvačka známá svou účastí v televizní soutěži Česko Slovenská Superstar. V této soutěži se probojovala až do superfinále. Stala se tak nejlepší účastnicí soutěže z Česka, a nejlepší mezi ženami. Před finálem byla favoritkou na celkové vítězství. V anketě Český slavík 2011 se v kategorii zpěvaček umístila na 28. místě. V tomto ročníku ankety se stala "Objevem roku". Vydala své debutové album Dvojí tvář, které se stalo hned po prvním týdnu prodeje 10. nejprodávanějším albem v ČR. Začátkem roku 2012 vystupovala v muzikálu Kleopatra.

Gabriela působí velmi křechce, avšak jen někdy. Umí se vymódit do dračice i do anděla. To jen tak někdo neumí. Kvůli tomu se mi její styl moc líbí.
VÍCE KLIK CČ

Módní příprava na Velikonoce

26. března 2013 v 17:02 | Klára a Klára |  Móda
Ahoj jak se máte? Klárka je stále doma a tak se nudím a proto jsem přemýšlela o dnešním článku a napadlo mě, že tady ještě nebyla módní příprava na Velikonoce!
Nemyslým žádné velikánské nákupy, jen abyste ladili s Velikonocemi apod.

A abyste mohli ladit se vším ostatním, musíte vědět jaká barva je Velikonoc! A tou letošní barvou je PUDROVÁ (Tělová)! Ano není to moc známá (výrazná) barva, ale přesto vypadá šik a hodí se ke všemu :D

Nevím, jak vyjdou letošní Velikonoční svátky s počasím, proto sem dám obě varianty. ;-) Aby to nevypadalo nudně, můžete to slaidt s černou, modrou, zelenou, červenou a takovými barvami :D

Určitě v této barvě budou dobře vypadat šaty, džíny trička, boty, ale i doplňky apod.

Můžete přidat i druhou neutrální barvu.

VÍCE KLIK CČ

Tuesday-Fashion is my KRIPTONE!

25. března 2013 v 20:19 | Klára a Klára |  Diares
Ahoj, dnes jen rychlé Diares, protože víc toho nestihnu.....protože za chvíli dávají Gympl a ještě si musím dodělat povinnou četbu! Jinak venku zima, ve škole jsem pořád sama a nic zajímavýho, kromě toho že naše učitelka měla dnes narozeniny, tak nám přinesla bonbóny (páni).
Už se těším až přijde Klárka, doufám, že snad zítra? Už se mi stýská! :( A navíc pro ní mám hned několik zpráv, které jí musím říct osobně! Některé jsou i o blogu.

Zítra se těšte na Článek buď z MÓDY nebo Ze světa Módy. Ale nebojte bude zajímavý.

A tady aby tento článek nebyl nudný taková energetická písnička do zbytku večera!! :DSong: Bella Thorne and Zendaya: Fashion is my KRIPTONE!! A protože je tento blog o módě i písnička souvisí s módou, takže tak trochu nahrazuje článek!! (No nejsem já geniální??!) :D :D Pěkný zbytek večera, užijte si Gympl!!

Nová Česká MISS 2013

24. března 2013 v 11:06 | Klára a Klára |  Svět módy
Ahoj jak se máte?? My fajn, venku je ale zima brrr...Promiňte, že jsme dlouho nenapsali, ale bylo toho moc (v pátek ve škole do půl 1...pak od 15:00 do 17:30 trénink, pak trochu odreágování v Novém Centrum Černý Most (mimochodem je velký a úžasný) no a v sobotu celodenní soutěž v Hlinsku). :D Snad to chápete ;-)

Jinak Vám to vynahradíme snad dnešním článkem. Možná jste se někdo koukal na Prima Family na Českou Miss 2013, já ano, sledovali jsme to u nás všichni a vsadili jsme se kdo vyhraje, mě se už odzačátku zamlouvala finalistka č. 7

Toto jsou všechny finalistky:


Všechny jsou krásné, ale jen jedna může vyhrát!!

Česká Miss by měla být něčím výjimečná, krásná, stylová, moudrá atd.

Českou Miss World 2013 se stala 19letá Lucie Kovandová.


Českou Miss Earth 2013 se stala 21letá Monika Leová.


A ČESKOU MISS 2013 se stala 23letá Gabriela Kratochvílová - se narodila a vyrůstala na Vysočině ve městě Chotěboř. Poslední čtyři roky však bydlí v Praze, kde zároveň studuje na Vysoké škole finanční a správní magisterský obor Marketing Communications. Mluví anglicky, francouzsky a německy.

Od začátku jsem jí fandila a vsázela se, že vyhraje, protože je jiná než ostatní, a nejen vlasama.


Vítězku přijela vyhlásit Ornela Muti.


A toto jsou všechny Vítězky roku 2013 se slavnou Ornelou Muti.


A vítězky sami.A komu jste fandili vy?? Co říkáte na Novou Českou Miss 2013? Zajímá nás to :D To je vše doufáme, že jsme to alespoň trochu odčinili. Ahoj :D

Julia Roberts

21. března 2013 v 17:29 | Klára a Klára |  Svět módy
ahoj ,dnes jsme přišly s článkem ze světa módy. Vybraly jsme herečku, kterou určitě všichni znáte.
Zaměříme se na Juliu Roberts.

Julia Fiona Roberts se narodila 28. října 1967 v Atlantě, vGeorgie, v USA. Je to americká herečka a bývalá modelka, přezdívaná americká pretty woman, držitelka tří Zlatých glóbů a ceny Americké filmové akademie Oscar. Již od svých dvaceti tří let je americkou hereckou superstar. Podle médií patří mezi několik nejlépe placených filmových hereček všech dob.
Hrála např. ve filmu ocelová magnolie,úsměv Mony Lisy,Pretty Woman, Nevěsta na útěku,Dannyho parťáci,Na sv. Valentýna a v mnoha dalších.
Julia je typ člověka , kterému záleží jak vypadá. Mnoho hereček někdy neřeší svúj účes nebo svůj outfit, ale Julia ano. Taky proto vypadá furt dobře.


Otevírá se NOVÝ Černý Most

19. března 2013 v 19:52 | Klára a Klára |  Diares
Ahoj, dnes Vám píšeme jenom Diares, ale zítra se těšte zase na článek z módy. Mimochodem ty kožené bundy se Klárce vážně povedly. Tenhle týden moc nestíhám...Klárka je nemocná, ve škole je toho až nadhlavu...potom úkoly, učení...tréninky a v sobotu soutěž. :D Myslím, že každý ví o čem mluvím.
Drží mně nad vodou jen to, že chci aby Klárka přišla do školy! Potom pátek a sobotní soutěž. Která se koná v Hlinsku.

Dnešní článek je o Diares a také o Otevření Nového centra Černý Most, na který se v pátek chystám.

Centrum Černý Most slavnostně otevírá - buďte u toho!

Již 22. března pro vás slavnostně otevíráme zcela nové Centrum Černý Most! Přijďte nás navštívit a užijte si bohatý doprovodný program, který bude probíhat vždy od 10 do 20 hodin až do neděle 24. března. Těšit se můžete na jedinečné zážitky z nakupování v unikátním prostředí, atraktivní slevy prodejen i plno zábavy. Během celé otevírací doby můžete od pátku do neděle využívat exkluzívních nabídek našich prodejen a pořídit zboží za zvýhodněné ceny. V pátek 22. března si nenechte ujít koncert populární hudební skupiny Charlie Straight. Na nejmenší čeká spousta legrace a zábavných aktivit. Nachystali jsme pro ně například balonky nebo malování na obličej, vystoupení bublináře či kouzelníka a zúčastnit se budou moci i celé řady veselých soutěží. Nezapomeňte také navštívit náš facebookový profil, kde na vás čeká zábavná soutěž o lákavé ceny! Pošlete nám na facebooku své virtuální přání a my vás za vaši originalitu odměníme. Nejlepší vzkazy navíc budou vyvěšeny na velké "offline" zdi přímo v našem novém centru.
Těšíme se již brzy na viděnou v novém Centu Černý Most!

Takže já se určitě půjdu mrknout, Má tam být plno nových obchodů s módou!!!

A tady aby tento článek nebyl nudný, písnička pro zpelšení nálady. :D


To je vše, Hezký zbytek večera a užívejte si!!!! ;-)

Kožené bundy

18. března 2013 v 11:42 | Klára a Klára |  Móda
Ahoj, tak jak se vám daří?
U mě to není moc dobré. Jsem nemocná a protože jsem doma, napadl mě super článek.
Už mě štve , že nemůžeme nosit tílka,minisukně,šortky a tak mě napadl super oděv , kteý se může nosit teď. V této polozimě je fakt cool si vzít koženou bundu.
Máte doma kožené bundy? Víte jak se nosit? Jestli ne, tak to se vše dozvíte.

Kožené bundy nosí hlavně rokeři,kytaristé,zpěváci a tak dále. Nosí se většinou v černé barvě, ale v ostatních je to taky moc hezké. Řekla bych , že to vynikne mnohem víc.
Můžou je nosit muži i ženy, vypadá to dobře na obou.
Víte, že kožené bundy jsou i dlouhé jen nad břicho? Takový střich se mě moc líbí.
Doporučovaly bychom si ji koupit. Můžete ji nosit na tričko,tílko,košili.
Na párty(oslavu) je dokonalá. Vystihne vaše pocity.
Tady vám ukážeme pár obrázků, abyste se mohli inspirovat.

Přehlídka Christina Dior Haur Couture jaro/léto 2013

13. března 2013 v 20:14 | Klára a Klára |  Svět módy
Ahóój jak dnes bylo?? Já vcelku špatně, protože je Klárka nemocná takže jsem v lavici sama :( Ještě že existují mobily a přestávky ;-)
Promiňte, že článek je zase až večer, ale dřív jsme to nestihly, to víte škola a povinnosti....¨

Dnešní článek mě napadl jen tak náhodou, když jsem se koukala na nové trendy a na you tube. Tak snad se bude líbít :D

Zakladatel značky Dior-Christian Dior (21. ledna 1905, Granville, Francie - 24. října 1957, Montecatii, Itálie) byl jedním z nejvlivnějších francouzských i světových módních návrhářů.
Jméno Christiana Diora nese i jedna z největších společností vyrábějících módní oblečení - Christian Dior S. A. Společnost vlastní divizi Christian Dior Couture, která vyrábí jedny z nejžádanějších produktů haute couture , ale i konfekci (prêt-à-porter), doplňky, kosmetiku a parfémy.

Kolekce na jaro/léto 2013 není zas až tak pestrobarevná, ale je elegantní, propracovaná, ale přitom i jednoduchá.


Tom Cruise

12. března 2013 v 19:49 | Klára a Klára |  Svět módy
Čaute, jak dnes bylo?? Já fajn, ve škole jsem byla jen na 3 hodiny, protože jsem byla na ortodoncii. A dozvěděla jsem se, že mi budou muset trhat 2 zuby!!! No nevím jak to přežiju :D Nicméně omlouváme se, že tady včera nebyl článek, vinu nesu já Klárka za to nemůže. Jen tak pro zvědavost možná se nám rýsuje jedna příležitost s blogem, tak uvidíme.

Pro dnešek jsem vybrala článek o mém hodně hodně hodně hodně oblíbeném herci a všichni podle názvu poznají, že je to Tom Cruise. Nějak se mi začal zamlouvat už dříve, ale přesvědčil mě hlavně ve filmu Zatím spolu, Zatím živi.
Tom Cruise je herec, producent. Narodil se 3.7. 1962 v Syracuse, New York, USA a je mu 50 let. Což bych mu opravdu neřekla a co vy?? Tom Cruise celým jménem Thomas Cruise Mapother IV, měl kočovné dětství. Spolu s třemi sestrami se jeho rodina neustále stěhovala z města do města za prací jeho otce, elektroinženýra. Když mu bylo patnáct let, jeho rodiče se rozvedli. Díky stěhování měl problémy s učením, která byla spojená s jeho dyslexií, jediné v čem na škole vynikal byl sport. Ihned po dokončení střední školy v roce 1980 se přestěhoval do New Yorku s odhodláním stát se hereckou hvězdou.