Tom Cruise

12. března 2013 v 19:49 | Klára a Klára |  Svět módy
Čaute, jak dnes bylo?? Já fajn, ve škole jsem byla jen na 3 hodiny, protože jsem byla na ortodoncii. A dozvěděla jsem se, že mi budou muset trhat 2 zuby!!! No nevím jak to přežiju :D Nicméně omlouváme se, že tady včera nebyl článek, vinu nesu já Klárka za to nemůže. Jen tak pro zvědavost možná se nám rýsuje jedna příležitost s blogem, tak uvidíme.

Pro dnešek jsem vybrala článek o mém hodně hodně hodně hodně oblíbeném herci a všichni podle názvu poznají, že je to Tom Cruise. Nějak se mi začal zamlouvat už dříve, ale přesvědčil mě hlavně ve filmu Zatím spolu, Zatím živi.
Tom Cruise je herec, producent. Narodil se 3.7. 1962 v Syracuse, New York, USA a je mu 50 let. Což bych mu opravdu neřekla a co vy?? Tom Cruise celým jménem Thomas Cruise Mapother IV, měl kočovné dětství. Spolu s třemi sestrami se jeho rodina neustále stěhovala z města do města za prací jeho otce, elektroinženýra. Když mu bylo patnáct let, jeho rodiče se rozvedli. Díky stěhování měl problémy s učením, která byla spojená s jeho dyslexií, jediné v čem na škole vynikal byl sport. Ihned po dokončení střední školy v roce 1980 se přestěhoval do New Yorku s odhodláním stát se hereckou hvězdou.


Jeho přítelkyně je Kate Holmes se kterou má dceru Suri.
Hrál ve filmech jako jsou: Zatím spolu, zatím živi, Mission-Impossible, Rock of Ages apod. Těch filmů je mnoho..

Jeho styl není zas až tak výrazný, ale spíše ohromující, protože když si vezmete, že mu je 50 let, svůj věk tak dobře maskuje že bych mu řekla nejvíc 30 let. Nejčastěji je vidět v černé barvě, ale i černou (nudnou) dokáže zkombinovat tak, že je to bomba.

Nijak extravagantní, přitom sladěné.
Modré sako se vždy hodí.
Kožená bunda dodala šmrnc.
A tady je Tom v roli Roye s Cameron Diaz ve filmu Zatím spolu, zatím živi. Džínová budnička mu dodala na kráse...nemyslíte?? ;-)
S krátkými vlasy mu to sluší prostě nejvíc.
To byla poslední fotka.

A jaký vztah máte k Tomovi vy?? Rádi si přečteme vaše komentáře. Zítra se těšte na další super článek. To je vše, hezký zbytek večera papa :D .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama