Prosinec 2013

Happy New Year 2014!!

31. prosince 2013 v 22:09 | Klára a Klára |  Diares
Den se dnem se sešel a v tomto roce 2013 poslední. Za mne i Klárku Vám přejeme To Nejlepší do Nového roku 2014 a doufáme, že za Rok 2013 , jste dosáhli čeho jste chtěly a jestly ne, máte ještě nějaké 2 hodiny čas!
Též doufáme, že jste k Nám chodili rádi a že nepřestanete ani nadále, protože kvůli Vám, čtenářkám/ům píšeme články, protože víme, že si je někdo čte, že nelítají vzduchem.
Přály bychom si abyste se více zúčastňovali soutěží, protože my jsme spravedlivé! Také tímto chceme, abyste Nám napsali co byste tady změnili, uvítali, nebo o čem byste si rády přečetli.....

Pro Klárku...

Myslím si, že letos jsme toho spolu stihly spoustu, ještě více zblížili, sice jsme se hádaly, ale vždy jsme se usmířily. I když se už známe dlouho, vždy mě nějak dokážeš překvapit. Když je mi nejhůř rozveselíš mě a TOHO si vážím. Mohla bych tady toho napsat několik, ale vše vystihne pouze jedno MÁM TĚ RÁDA!


A tohle jsem napsala právě pro tebe Kláry :-* .....

A blog?

V letošním roce jsme Vám (Pro Vás) napsali 173 článků s tímhle 174 a vůbec toho nelitujeme ba naopak mělo jich tu být asi víc, když je 365 dní v roce, ale na co zbytečně psát každý den nesmysly, když je lepší naspat po delší době jeden myslím si KVALITNÍ.

A tímto tedy Všem přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!! Vaše adminky, BFF Klára a Klára.P.S. Zítra čekejte něco co bude souviset s 1.1. a také jak vypadal Náš Silvestr + ještě jeden článek, konečně ikdyž trochu pozdě s Vánočními dárky, které jsme dostaly.

Šťastné a veselé!

24. prosince 2013 v 19:00 | Klára a Klára |  Diares
Konečně Vám můžeme popřát Krásné Vánoce a vánoční svátky!! Doufáme, že na Náš blog chodíte rádi a že nepřestanete ani příští rok! Protože chystáme spoustu Nového a Vaše návštěvnost nás hrozně těší.
A my Vám přejeme bohatého Ježíška, ať Vám nezaskočí u večeře a abyste se měli prostě dobře.


Takže šťastné a Veselé VŠEM!! Přejí vaše adminky Klára a Klára.

Co si obléct nas Štědrý večer?

24. prosince 2013 v 16:57 | Klára a Klára |  Móda
Ano, tak na to bysme měli myslet všichni, přece nechcete být v teplácích a ušpiněném tričku ještě od příprav večeře. Nezapomínejte, že Štědrý den je jenom jednou v roce.

1. Flitry!

Rozzáří významnou událost, proto jsou nejvhodnější! Šaty, topy, sukně, hodí se všechno! Doporučuju si vzít třeba flitrované šaty, nebo top s černou sukní či legínami.


2. Když už si berete obyčejně džíny (kalhoty) vemte si sváteční halenku, oživte ji doplňky!

Blejzr je ideální řešení

3. Nezapomínej na doplňky!

Nezapomeň, že ikdyž si vemeš outfit, který nosíš běžně, ale doplníš ho kabelkou, jinak nalakovanými nehty a doplňky, změníš nejen celkový vzhled!


4. Páni!

U mužů bych zvolila, džíny a košili, jestly jdete do společnosti méně formální oblek :-)) Krásně vypadá výrazná kravata, jestly nosíte motýlka vemte si kravatu a naopak!!

Sáčko je opět nejvýhodnější!


A co na sobě budete mít vy?

Já si na sebe obléknu šaty, černé kruhy, stříbrný náramek a nehty si nalakuji na červeno nebo černo! Nezapomeňte na nalíčení!


Klárka si vezme šaty a kytičkované punčocháče!

(ilustrační foto)


Poradili jsme Vám?! Doufáme, že ANO! Ještě se ozveme :-))

Dvojitý článek prosím!!

23. prosince 2013 v 21:45 | Klára a Klára |  Diares
Ahoj, jak jste si dneska užili den před Štěrým dnem (23.12.) ? My úplně senzačně, ráno jsme zdobily stromeček a dělaly kuličky, vosí úlečky no a odpoledne jsme byly spolu, s našimi sestrami a kamarádkou na bowlingu. Byli jsme ve Štěrboholích "restaurace TUKAN" bylo to tam staršně krásné.

Měly jsme 1. dráhu, ani jednou se nesekla, výběr koulí od 6 do 15. Obsluha výtečná. Za Nás dáváme 5/5 (body). Navíc ještě zastávka byla hned pře budovou ;-)

Potom jsme si rozdali dárečky, musím říct, že to splnilo ještě víc moje očekávání, hlavně od Klárky :-) Dostala jsem náušnice, záložku, šperky a od Klárky strašně MOC krásnou červenou kabelku!! Sprcháč od Balea s vůní mandarinky a spostu dalšího. Ode mne Klárka dostala Rukavice na dotykáč, náušnice, lak na nehty a rámeček, ale ještě toho bylo víc, teď si nemůžu vzpomenout, potom někdy dáme fotky do new in ;-)Potom jsem jela dokoupit balící papír a pár drobností a koupila jsem si krásné šaty z H&M, které si vezmu na Štědrý večer, mimochodem pomohla mi je vybrat Klárka :)

Blbá kvalita, ale co ;-)

Filmová hvězda? Ano, tak to je HÁDANKA DNE! Napište do komentářů co si pod tím představíte, a budete mít možnost vyhrát cenu GiveAway!! My vybereme nejlepší, pozor, můžete je psát až do konce GiveAway!


A na co se těšit zítra?! Tak to se nechte překvapit, prozradím jen, že nezůstaneme jen u 1,2 článků!
Krásný zbytek předvánočního večera. Klára a Klára.

Nový vánoční layout

22. prosince 2013 v 19:50 | Klára a Klára |  Diares
Hou hou hou......
Už jen pondělí a pak Štědrý den.
Dnes jsme se s Klárkou byly domluvit kdy a kde si předáme dárky. To víte, má se na co těšit. Vše jsme domluvily a schodly jsme se, že už to chce nový layout. A tady je. Mimochodem Angeligue bychom chtěli poděkovat.
Líbí se vám? Nezapomeňte vaše názory nás zajímají.

Pozor: prodlužujeme GiveAway. Protože se vás moc nepřihlásilo, soutěž prodlužujeme do 26.prosince. Chápeme, že teď o Vánocích je hodně příprav, takže ještě budete mít šanci.
Zítra bude článek ze světa módy a diaries. Takže dvojitý extra vánoční.
Můžete se těšit na : dárky od kamarádek
ohodnocení bowlingové tratě (námi)
vše o filmové hvězdě
a plno dalšího stačí zítra přijt.

Nezapomeňte: GiveAway

20. prosince 2013 v 19:54 | Klára a Klára |  Diares
Připomínáme, že je GiveAway, zatím se přihlásila jedna dívka a to je málo. Byly bychom moc rády, kdyby jste se zúčastnili, vždyť může vyhrát každý!
Takže prosím :3 ! ;-)


Cena, kterou můžete vyhrát!!

Tak neváhejte a přihlašte se!! Je to jednoduché. Soutěž trvá do 23.12!!

Vánoční víla MerryChri

19. prosince 2013 v 19:52 | Klára a Klára |  Diares
Bylo, nebylo. Kdysi dávno žila jedna kouzelná víla, ona to nebyla obyčejná víla, ale byla Vánoční. Každý rok na Vánoce létala po světě a rozdávala dárečky a radost. Jednou tomu však málem nebylo -- PROČ? O tom Vám budeme vyprávět.

Za dávných časů zla a temnoty, žil jeden moc zlý zlobr Hart, který se zrodil, protože si lidé nedávali dárečky. V bitvě mezi zlou sílou a radostí byl poražen a z jeho smrti vznikla vánoční víla MerryChri. Její poslání bylo dělat lidi šťastné a rozdávat dárky. MerryChri to dělala už po staletí, tomu mělo být i tentokrát, ovšem kydyby se se po 1000. Vánocích neprobudil zlý zlobr Hart, protože lidé zapomínali na kouzlo Vánoc.

Na Štědrý den se víla MerryChri probudila velice brzy ráno. Nasadila si své stříbrné malé střevíčky, nasadila červenobéžový kabátek, na hlavu nasadila věneček, postříbřila kouzelným práškem křidélka a dala si pořádnou snídani vánočního cukroví.

Celý den létala po světě a dívala se na děti, které už čekají na Štědrý večer. "Hm, tady panenka s kočárkem" pomyslela si."Voják v letadle" řekla sebevědomě. " "Pastleky, plyšáci, náhrdelník, auto a další hračky" zapisovala si MerryChri.

Vše uběhlo jako voda, navečer byla MerryChri ve svém domečku U Velkého Vánočního stromu a plnila kouzelný pytel na dárky hračkami, vtom někdo hlasitě zaklepal na dveře a ozval se zvoneček "Jingle bells, Jingle bells". "Kdo je?" odpověděla vyděšeně. Otevřela a viděla TO, čeho se nejvíc obála. Zlobr Hart stál ve dveřích, díval se na MerryChri jeho nepřátelským pohledem. MerryChri rychle zabouchla, chtěla strčit do dveří bezpečnostní řetěz s ozdobičkami, ale než se na něco zmohla, Hart vyrazil dveře, MerryChri vyjekla a pomyslela si "Kde mám svojí hůlku?" Hart chytil MerryChri za křidélka a lomcoval s ní ze strany na stranu. "Jak ses probudil?" vyhrkla. "Lidé nemají radost a tak nastala moje chvíle návratu" řekl hrubým tónem Hart. Mezitím MerryChri držel čím dál tím pevněji, až nemohla skoro dýchat, pak Hart dodal "Je to jen dočasné, ale brzy tu budu navždy a ty skončíš! Protože neztihneš dát dárečky!" Než to dořekl MerryChri se vykroutila z jeho sevření, popadla hůlku a se slovy "To se ti nikdy nepodaří" zmizela.

To se ti nepovede, musím vše napravit!!" pomyslela si. Nestačila ani zívnout, vtom byla na zemi a usnula. Spala jen pár hodin, když se probudila vyrazila. "Honzíčkovi policistu a Majdalence pastelky" mumlala si a házela dárky do komína. " Uh, už nemůžu, ale radost dětí mi dává sílu" Náhle se MerryChri schovala za komín domu, protože uviděla zlého zlobra Harta. "Určitě mě hledá, abych nemohla dát všem dárky a on by nadobro zmizel" MerryChri ho naštěstí obletěla a hned letěla k dalšímu domu. Za chvíli měla prázdný pytel."Snad jsem všechny obletěla a rozdala dárky" pomyslela si nervózně.
"Ach ne, za půl hodiny jsou Vánoce, zapomněla jsem na Alenku, která bydllí U Vánočního stromu" MerryChri rychle pádila do svého domečku. Na stole vedle lampičky byla knížka o princeznách kterou Alenka tak chtěla. "Už jen pár minut, musím letět!" MerryChri letěla jak pomohla, ale objevil se před ní Hart, chytil ji za nohu. "Pust se" vykřikla "Nikdy" Oplatil ji Hart. MerryChri vletěla do prudké zatáčky mezi domy a tím se Harta zbavila, protože spadnul na zem. "Tady to je" dala dáreček do komínu. "Á, to bolí, Hart chytil vílu za křidélka. Najednou hodiny odbily půlnoc. "Nééé" vykřkl Hart "Štědrý den" ovšem to už nebylo moc slyšet, protože se Hart proměnil v písek.

"Radost lidí, kterou jsem jim dala narostla! Lidé už mě nepotřebují" A s těmito slovy zmizela, letěla zpět do své Chaloupky U Vánočního stromu. "Ode dneška si ji už umí vytvořit sami. Jako rodina"
S klapnutím dvěří dodala "ŠTASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE" a zmizela ve své chaloupce, kde čeká, až se zase radost vytratí a ona pomůže.

čtvrteční masakr- Jaké dárky pro koho?

19. prosince 2013 v 9:06 | Klára a Klára |  Diares
Ahoj.
Dnes jsme s Klárkou psali pololetní práci z češtiny, no mohlo to být lepší.
Už nejsou kroužky, tak s Klárkou plánujeme návštěvu u naší BFF. Asi já půjdu ke Klárce, abych viděla její nový pokoj.
Mimochodem teď o vánočních svátcích byste měli také jít ke kamarádce. A naladit si vánoční atmosféru.
Máte vůbec pro ni dárek?
Máme tady pár rad co a kde koupit.
Pro kamarádku a sestru:
Kamarádka a sestra jsou vaši velmi blízcí lidé pootěště je bižuteriii, nebo oblečením v jejich oblíbené barvě.
Pro tatínka a dědečka:
Dala bych jim srandovní dárek, určitě je to moc potěší. Např: kapesníky jako tisícikoruny nebo toaletní papír s prezidenty. Není nad to, když se člověk zasměje.
Pro bráchu nebo kamaráda:
Jim bych zvolila netradiční dárek. Prostě bych se jich zeptala. Jestli máte staršího bráchu nemá cenu mu kupovat něco co nechce, jednoduše se zeptejte. U mladších bych doporučila mašinky a takové věci.
Pro maminku a babičku:
Jako dárek bych dala sadu mýdel nebo krémů. Např. dnes už seženete i levné, ale pěkné sady. Sprchový gel,tělové mléko a peeling lkidně za 150 Kč.
Jestli potřebujete více inspirace koukněte se na : http://www.prozeny.cz/nakupy
http://www.prozeny.cz/nakupy/vanoce-2013/3002009-levne-darky-ktere-udelaji-velkou-radost-tady-jsou
http://www.prozeny.cz/nakupy/vanoce-2013/3001973-darky-ktere-oceni-i-ti-nejnarocnejsi-tady-jsou

Velmi dobrá je stránka http://www.zbozi.cz/
na které si můžete zvolit věk i osobu a cenu.
Přejeme hodně štěstí při hledání.

GiveAway

18. prosince 2013 v 20:15 | Klára a Klára |  Diares
Ahoj, takže rozhodly jsme se, když budou ty Vánoce, že bysme Vám mohli udělat radost GiveAway soutěží.

GiveAway: Co můžete vyhrát?

Kosmetický balíček--Aroma Ritual

Co musíte splnit?

1. 1. Na náš email fashion-stars-girls@seznam.cz pošlete jeden, jakýkoliv obrázek z našich článků

2. 2. Dejte like naší Fb stránce https://www.facebook.com/FashionStarsGirls
Kdo nemá FB připíše do emailu, že nemá fb a pošle ještě druhý libovolný obrázek

3.3. Přihalšujete se sem pod článek do komentářu napíšete tam SPLNILA JSEM VŠECHNY 3 úkoly

23. prosince soutěž uzavřeme a vylosujeme jednoho výherce!


Tak si pospěš stojí to za to!!

Vánoční Inspirace 1

17. prosince 2013 v 21:27 | Klára a Klára |  Móda
Ahoj dneska jen kratičký článek ve kterém najdete inspiraci na výzdobu či dárky :-))


Skvěle se hodí třeba na Štědrovečerní stůl


Moc krásná ozdobička na stromeček :-)

Vhodný a hlavně krásný dárek, kerý dozajista potěší každého.


Další skvělá ozdobička.


Perfektně se hodí na každý stůl či poličku.


Spíše na jaro/léto, ale určitě vykouzlí úsměv nejen zahradnicím

Tak tohle je můj kandidát, je to skvělé!! Třeba na Nový rok nebo na Silvestra.

Fotek bysme mohli dát milion, ale všechyny máme z jedné FB stránky, která je opravdu ÚŽASNÁ a moc jí děkujeme, protože je to VELKÁ INSPIRACE!!


Jinak zítra se těšte na GIVEAWAY a ty wishlisty. Páčko :-))