Interview: Dominikisek

21. února 2014 v 11:59 | Klára a Klára |  Svět módy
Už před delší dobou jsme s talentovanou a oblíbenou blogerkou Dominikou Novákovou, která vystupuje pod přezdívkou Dominikisek dělaly rozhovor.
Je pravda, že jsem na něj na chvíli zapomněla, ale právě teď tady pro Vás je. Na Domču jsem narazila asi před 2 roky a moc jsem si jí oblíbila a chodím k ní každý den.

  • Dominika Nováková, 19 let, baví ji kreslení, móda, One Direction, bydlí ve městě Tábor
  • Její blog: dominikisek.blog.cz
Tak trochu něco o Domče a teď už rozhovor.


1. Kolik blogů si už měla? V kolika letech sis založila 1. blog?
Srdce blogu se mne také tázalo: "Proč jsem měla přes 50 dalších blogů?" Takže teď jich bude tak 60. :D
První blog jsem měla asi v 11 letech.

2. Kolikáty blog je tento? Jak dlouho blog máš?
Bohužel nevím kolikátý je. Ale mám ho od roku 2009.


3.Proč ses rozhodla blog založit?
Přála jsme si mít vlastní stránku, kde bych si mohla psát, co bych chtěla.

4. Inspirovala ses něčím, někým? O čem tvé blogy byly?
Rozhodně, jako každý jiný. Nejspíš celebritami. Mám ráda Demi Lovato, One Direction. Mé blogy byly jinak opravdu o všem. Zveřejňování pixelek, witch, winx, zvířata, celebrity, psaní, fan stránky, módní blogy, virtuální hry, opravdu všechno.


5. Přála by sis, abys prostřednictvím blogu dosáhla vyšších cílů? Např. jako Annette Krubner
U Anett se mi líbí, že přišla jako první na ten nápad s elektronickym časopisem. Sama jsem ho pořád nějak zakládala, ale ty moje pokusy stály vždycky za nic. Ani jsem nevěděla, že něco, jako program na magazíny online existuje. To Anet už nikdo nevezme. Každopádně teď jí do časopisu také přispívám.
Taky bych třeba jednou ráda měla vlastní časopis, řekněme si, kdo ne.
No, jinak Anetka napsala a vydala knihu, a já jsem jí ji ilustrovala. :D Takže ji beru jako kámošku a spolupracovnici.
A jinak obecně, mně přijde, že jsem toho s blogem dosáhla až až. :D Možná nejen s blogem, s celým internetem! Nejvíc drsný bylo, když jsem si mohla teďka zahrát ve filmu. :D Vyhrála jsem se svým komiskovým blogem SaferInternet, mohla psát do čaopisu JUNIOR, vyhrát celorepublikovou soutěž JuniorInternet, jela s rodinou Veroniky Stýblové na Superstar. :D
Díky mým One Direction videím potkávám lidi, co se občas uchechtnou na ulici - tak já musím s nima. :D Vypadám občas za pako, ale to nějak neřeším, protože jsem děsně optimistický člověk.
Všemu, čeho jsem doposud kdy dosáhla, vděčím jen blogu. A asi bych nedokázala říct, že se mi ještě nic nepodařilo. To bych si tak obrala půlku životních zážitků.


6. Myslíš si, že až půjdeš na vysokou nebo do práce budeš mít vůbec na blog čas?
Já se právě těším, že o tom všem potom vždycky na blog napíšu! :D


7. Co myslíš, že stojí za úspěchem tvého blogu? Rozjíždíš teď značku DOMI, časopis, školu, nemyslíš, že sis toho vzala na sebe trošku moc?
Mně přijde, že tam občas píšu takové věci, které by snad ani nebavili někoho číst. Takže si spíš lidi zvykli tam chodit. Tedy, alespoň ti, co tam chodí.
Značka DOMI je na volné noze, když něco zkutím, tak to zkutím, nedávám si termíny.  Časopis, nebo spíše katalog, jak tomu teď říkám, je taky hodně zaraženej. Jde to pomalu a možná to zase nedokončím. Každopádně dám na blog fotku toho, co mám teď.
A škola samozřejmě zabírá všechno ostatní. Chci se hlásit na školu, kam berou téměř jednoho studenta za rok. A to je sakra vysoké měřítko. Věnuju tomu všechno.

8. Pomáhal ti někdo s vedením blogu? Myslíš, že je lepší mít blog ve dvou nebo sama? Důvod?
Já byla sama. Jsem děsně velkej workoholik a všechno beru za práci. A nedokážu něco vést s někým, protože vždycky udělá třeba detail jinak, než bych to udělala já a to se mi už nelíbí. :D

9. Co bys chtěla poradit či zdělit ostatním blogerkám, čtenářkám?
Ať se učí a hodně čtou!

10. Myslíš, že ti blog nějak pomohl s tvojí osobností, chováním? Zasáhl ti nějak do života?
S mojí osobností rozhodně, chováním vůbec. Do života zasáhl hodně, jelikož o něm ví spousta kamarádů, ale vlastně tak i jiní důležití lidé, díky kterým získávám zkušenosti, pozvánky na akce a různé možnosti!

Co posloucháš kromě 1D
Demi Lovato, Katy Perry, Jason Derulo, Miley Cyrus. Jsem jako každý jiný. :DKdyž si točila videa, nebylo ti blbý když na to koukali tvoji spolužáci (jako nemyslím to špatně:)?
Do dneška pořádně nevím, kdo všechno to viděl, ale jestli jo, tak se tomu jenom smáli. Já jsem takovej člověk, který je zvyklej si dělat ze sebe srandu. Nemělo by se to! Nevyplácí se to, holky!
…ale já to dělám.

Jsi věřící?
Jak kdy. Občas ten vesmír o něco poprosím, ale jinak jsem ateista.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 21. února 2014 v 16:34 | Reagovat

Wow, pěkný rozhovor! Domča je skvělá blogerka a taky moc šikovná :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama