Červen 2014

Co plánujeme o prázdninách

25. června 2014 v 20:07 | Klára a Klára |  O nás
Už víte,co o prázdninách?
My už nějaké plány máme a chceme se s vámi o ně podělit.
Tábor: taneční soustředění ( Klárka)
benbintonový tábor ( já)

Vyjmečné akce: výstava B. Matragi ( Klárka)
oslava narozenin ( já)

Zahraniční výlety: Dovolená s rodiči do Řecka nebo Tunisu, výlet do zábavního parku v Německu a Itàlii

výlet do zábavního parku v Německu, dovolená v Řecku
Výlety za babičkou už jsou u nás obou tradicí. a co váš plán na léto?
párty,výlety,návštěvy známých, grilovánï nebo oslavy?
podělte se s námi o vaše plány na léto.

Úspěšný návrat "RETRO" batohu

23. června 2014 v 12:12 | Klára a Klára |  Móda
Retro batoh? Nemáš vůbec ponětí co to je? Ale máš, jen tomu každý říká jinak, obrázek ti ale poradí.

No vidíš, teď už víš o co jde.

Je to HIT letošního roku, no ono už se to tady objevovalo i minulý rok, ale právě letos pro ně přišel COMEBACK. Každý na to má jiný názor, mě osobně se líbí, bohužel ještě žádný nevlastním, ale příští týden plánuji jeho koupě.

Jeho výhodou je jeho velikost, slušivost. Dá se nosit na vycházce po měste, na procházku se psem, do školy, no prostě kam se ti zlíbí.
ZNOVU se vrátím k tomu pojmu RETRO batoh, ano opravdu RETRO, vyskytly se v 60. letech, ono hodně lidí si představí toto: Hlavní fotografie k inzerátu Kožený batůžek ale to už to dávno není. Nyní se prodávají různá provedení, barvy, vzory atd.


A kde se tyhle "batůžky" dají koupit? V Clarentis, v HM, v Terranově, na internetu, no prostě všude.
CENA? Myslím, že asi okolo 400 Kč.
Nejvíc se mi líbí námořnický a květovaný styl.


A co vy? Máte doma nějaký takovýhle RETRO batoh? Pochlubte se a pošlete nám foto ;-) Zítra navážeme na školní tělocvikové pytlíky.

Batoh Nike HERITAGE GYMSACK

Recenze: Zloba královna černé magie

22. června 2014 v 17:28 | Klára a Klára
Ahoj, pro dnešek jsme si vybrali trochu jiné téma, takové pohodové, protože budeme dělat "pohodové neděle" (o tom, ale více jindy) a to je zhodnocení filmu, který už nějakou dobu hrají: Zloba: královna černé magie


Hlavní postavou je Zlobilka, později Zloba (Angelina Jolie), je to trochu na způsob Šípkové Růženky. Jde o 2 království jedno lidské a druhé magické "Blata" v magickém žije Zlobilka a v lidkém Stefan, zpřátelí se a zamilují se, avšak později Stefan Zlobilku zradí, kvůli království a sebere ji křídla (je víla), Proto se strhne válka a Zlobilka se přejmenuje na Zlobu. Poté se Stefan stane králem veme si královnu a narodí se jim Růženka, tam se váže "ona" legenda se sudičkami a tou 4 bude právě Zloba, určí Růžence.z. no, to už vlastně víte..
Král Stefan poručí třem sudičkám, aby Růženku odvedli do lesa, kde jí nikdo nenajde, Zloba jí ale sleduje a postupem času si jí Zloba zamiluje a s Růženkou se setkají a budou se mít rády jako matka s dcerou. Růženka potká prince Filipa a zamilují se do sebe. Potom se ale vše nějak vyhrotí, Růženka zjistí, kdo Zloba doopravdy je a vydá se na zámek, mezitím ale král Stefan zešílí po pomstě zabít Zlobu, Růženka se píchne a usne, princ Filip ji políbí, ale nic se nestane, pak ji políbí Zloba a ona se probudí, to je totiž PRAVÁ LÁSKA. Ztrhne se boj mezi Stefanem a Zlobou, Zloba získává svoje křídla a nakonec Zloba vyhraje. Odchází s Růženkou do Blat a Růženka bude vládnou oboum královstvím společně s princem Filipem a Zlobou, žijí šťastně jako rodina..

maleficent03 Růženka v podání Elle Fanning

ZHODNOCENÍ: Film se mi strašně líbí, byly jsme na tom s Klárkou obě, a oboum se nám to líbilo, jen nechápeme, že do rolí obsadili tak ošklivé herce, samozřejmě až na Angelinu. DOPORUČUJEME!!
P.S. Ještě nechápu proč se to jmenuje Zloba a ne normálně Maleficent, njn Češi mají prostě v oblibě vše měnit a překrucovat :-)

A co vy? Byli jste na Zlobě? A jak se Vám to líbilo? Líbí se Vám tenhle druh článku? Hezkou pohodovou neděli přejí Klára a Klára :-)

Líčení na tento měsíc?! MODRÁ

19. června 2014 v 21:07 | Klára a Klára |  Beauty
Nevím jestly na tento měsíc, protože už je konec června, skoro červenec, ale spíše zaokrouhleně na celé léto. A co to je?' No modrá modrá a zase modrá, můžete si udělat kouřovky, elegantní líčení na večer (POZOR! DOPLNILA BYCH STŘÍBRNOU A KOČIČÍ LINKY)
Jestly budete mít modré už pokrk a nebo budete chtít prostě zvolit něco jiného, doporučuji jak černé linky tak i barevné linky a nebojte se vybočit z ŠEDI, protože to se opravdu vyplatí! Ze stínů pak červenou, růžovou, zelenou..

zdroj: Petralovelyhair

Nosíte-li ráda kočičí líčení očí, prozrazuje na vás...

Zbytek obličeje a rty bych už jenom zabalila do nude odstínů, ale POZOR nebojte se experimentů, zkuste třeba modré kouřovky a modré rty, ano opravdu modré např. od NYX jako Lou z GetTheLouk

21766_334412670000139_1060568466_n_large

123215739774904551_m27siv1e_f_large Varianta na večer

A že na Vás lidé koukají divně, že jdete do práce či do školy s bravnými linkami?! Nic se neděje, jsou hloupý a oni sami jsou divní a šedé myšy!! Takže hlavu nahoru a hurá do TOHO!!

dm_strippedwithgreen_02
zdroj: GetTheouk

Tak co troufnete si? Jste rádi, že jsme se zase po měsíci vrátily? My ano, nabraly jsme síly a hurá do RENOVACE blogu!! Pardon, že včera nebyl článek, už se to nestane. Hezký večer See you soon

Osobnosti v hrsti

17. června 2014 v 6:59 | Klára a Klára |  Svět módy
Ahoj,
dnes vám chceme připomenout jaké star a celebrity jsme tu už měli.
Jestli byste našli svého favorita, stačí se kouknout na náš článek a hned toho víte víc. Jestli nějakou osobnost neznáte, proč se od ní něco nedozvědět?
Máme tu články o : Katty Perry,Gwyneth Paltrov, Kristen Steward, Nina Dobrev, florenia Peňa, Angelina Joli, Sandra Bulock, Megan Fox,Heidi klum, Salma Hajek, Gabriela Gunčíková, Johnny Depp, Tom Cruise, Brigit Mendler, Sára Sandeva, Emma Watson nebo třeba Victoria Beckhman.
Všechny osobnosti tu samozřejmě nejsou, to byste se učetli.

S Klárkou jsme rády, že články sledujete a aby byly více zajímavé, můžete si , jak už jsme tu jednou měli vybrat téma článku s osobností. Do komentářů nám pište o , které osobnosti byste si chtěli přečíst.
.