Prosinec 2014

3. Advent & Vánoce za rohem!

14. prosince 2014 v 23:53 | Klarísek |  Diares
Ahoj dnešní článek bude snad nejrychlejší a nejkratší v dějinách našeho blogu. Chceme Vám popřát krásný advent, ikdyž většina z Vás už stejně spí. Doufáme, že jste si ho užili, stejně jako my.
P.S. Článek opravdu píšu až teď, před deseti minutama jsme se vrátli z kina a za 6 hodin vstávám do školy, takže se tu opravdu nebudu vypsávat.


Zítra čekejte článek All about us. A v úterý Rcenzi filmu HOBIT: BITVA PĚTI ARMÁD, no a ve středu CHRISTMAS EDICE :)
Krásný zbytek dneška (asi 7 minut) a pohodový zítřek.

Co si přát? ......

13. prosince 2014 v 9:00 | Klára |  Móda
Ahojte.
Tak konečně víkend ne?
Ještě, že to nevyšlo na včerejšek dnes je totiž 13. Ale je to vpohodě je sobota, takže se nikdo nemusíte strachovat, že by vám přes cestu přeběhla černá kočka. Já osobně na to moc nevěřim, přijde mi to až moc přehnané, ale to je možná proto že se mi nic nestalo na pátek 13. Jestli veříte na pověry nebo ne je vlastně jedno, ale našla jsem super obrázek, kterej musím do tohoto článku dát.

Dneska má svátek Lucie, takže všechno nejlepší všem Luckám.
Jestli je to ještě nějaký expert, který neví co si přát, tak tento článek je přesně pro něj. Nejhorší je, že já bych chtěla plno věcí, akorát je zapomenu a pak když už je týden do Vánoc tak vymýšlím kraviny. Smějící se

Co chtít od babiček nebo dědečků:
Takže to bych volila něco co je jenom jeden druh a nic komplikovaného. A nebo bych jim dala úplně prostor, že bych řekla, že chci třeba červený deštník a nechala to na nich ( otázka je, jestli to chcete riskovat). A nebo si řekněte o poukázku do vašeho oblíbeného obchodu.
Jestli vám nevadí, že nedostanete tajemství tak si něco kupte a pak jim to dejte, ať vám to dají k Vánocům.
Co chtít od ségry nebo bráchy: No jde o to, že vaši sourozenci vás chápou asi tak nejvíc, takže tam se klidně nechte překvapit. Ale když si holka řekne bráchovy o tužku na oči nebo řasenku tak to bych nedoporučovala. Já mám ségru, takže s dárkama od ní nemám problém. Klárýsek to má stejně. Takže když máte spolehlivého sourozence, ty nejobtížnější dárky, bych nechala na něm.
Co chtít od mamky a taťky: Tak tyto dárky zase záleží na spolehlivosti vaších rodičů. U nás táta dárky platí a máma vybírá. Je pravda, že už si říkám co chci, takže většinu dárků vím. Takže od mámy a táty si můžete říct prakticky cokoli, znají vás celý život takže by to nemusel být problém ( u někoho).
Doufám, že jsem někomu aspoň poradila nebo mu aspoň trochu pomohla při rozhodování od koho chci jaký dárek a tak no.
Nezapomeňte nám psát otázky do pondělního článku All about us. Otázky nám můžete psát do komentářů,na email nebo i na náš facebook a na všechny vám odpovíme. Takže jestli o nás něco chcete vědět a nejste si jistý jestli tam ta otázka bude, přece jenom nám jí napište budeme moc rády.
Zítra se můžete těšit na článek 3. Adventní neděle, který bude psát Klárýsek.
Takže zatím Ahooooooooooooj Úžasný Plačící Šlápnul vedle Rozpačitý Zamračený Nevinný Líbající Smějící se Je na prachy Mlčící Usmívající se Překvapený S vyplazeným jazykem Nerozhodný Mrkající Křičící (nemohla jsem se rozhodnout, jakého smajlíka sem dát, tak tu jsou radši všechny.)

Otázky na článek All about us

12. prosince 2014 v 14:44 | Klára |  Diares
Ahoj.
Jak jste se tento týden měli?
Já moc dobře ne, protože jsem nemocná, ale tak mě napadl super článek.


V pondělí vyjde článek All about us a my v něm budeme odpovídat na otázky.
Ale chceme, abyste se do tohoto článku také zapojili takže budeme moc rádi, když vymyslíte také nějaké otázky a napíšete nám je buď na email nebo do komentářů. Za každou otázku budeme rádi a na každou otázku vám také odpovíme, takže jestli o nás chcete něco vědět stačí nám napsat otázku a v pondělí už budete vědět odpověď.


SAMOZŘEJMĚ: jestli nám pošlete otázku, kterou už nám někdo poslal tak tam dvě stejné nedáme
a
nebudeme zveřejňovat jméno toho kdo nám to napsal, takže se nebojte, že bysme vám tam psaly, ale kdo bude chtít klidně napíšeme jenom křestní jméno.

2. Adventní neděle

7. prosince 2014 v 13:12 | Klarísek |  Diares

2. Adventní neděle

Ahoj, vítáme vás u dnešního článku. Už tu máme 2. adventní neděli, takže za chvíli Vánoce! Nicméně venku to zatím moc nevypadá na zimu.
Tento týden jsme se nestihly ozvat, ale od zítřka nám už začne CHRISTMAS edice!!!!

Myslely jsme, že touhle dobou už budeme točit videa, ale nějak to nevyšlo, takže doufáme, že po těch Vánocích už by to šlo. Tím pádem CHRISTMAS edice bude jen na blogu a ne na you tube, ale určitě sledujte náš INSTAGRAM, kde už od zítra budou přibývat christmas fotky pod hastagem #FSGchristmas nebo tak nějak, to zítra upřesníme

FOTO: Vánoce
V pondělí jsem byla na Vánočních nákupech, ale zdaleka ještě nemám vše, navíc se nám stala taková věc o které Vámřekneme jindy.
Ve středu jsem byla na olympiádě v ČJ a zítra se dozvíme výsledky, takže jsem napnutá a mám strach.
Ve čtvrtek jsme měli odpoledku a hned potom mimořádný trénink, takže to bylo opravdu hektický!
Pátek byl už trochu volnější, a jak všichni víte, byl i Mikuláš, kterého jsme si užili, no a příští rok budeme na naší škole dělat Mikuláše my, takže se těšíme..
Včera jsme už pekly cukroví a jely koupit Vánoční výzdobu do mého pokoje.
A dnes mě čeká vánoční výzdoba a navečer pojedeme do Prahy na Staromák, takže čekejte i nějaké ty fotky!

No a to byl celý můj týden, tento týden ale nebude o nic volnější, ale nebojte články už se připravují!

Hezky si užijte 2. advent, zapalte si svíčku, pusťte nějaký vánoční film, dejte si něco dobrého k jídlu a sledujte náš instagram!
To je pro dnešek vše a ahoj! P.S. Když kliknete na ikonky, zobrazí se Vám náš profil.