Co si přát? ......

13. prosince 2014 v 9:00 | Klára |  Móda
Ahojte.
Tak konečně víkend ne?
Ještě, že to nevyšlo na včerejšek dnes je totiž 13. Ale je to vpohodě je sobota, takže se nikdo nemusíte strachovat, že by vám přes cestu přeběhla černá kočka. Já osobně na to moc nevěřim, přijde mi to až moc přehnané, ale to je možná proto že se mi nic nestalo na pátek 13. Jestli veříte na pověry nebo ne je vlastně jedno, ale našla jsem super obrázek, kterej musím do tohoto článku dát.

Dneska má svátek Lucie, takže všechno nejlepší všem Luckám.
Jestli je to ještě nějaký expert, který neví co si přát, tak tento článek je přesně pro něj. Nejhorší je, že já bych chtěla plno věcí, akorát je zapomenu a pak když už je týden do Vánoc tak vymýšlím kraviny. Smějící se

Co chtít od babiček nebo dědečků:
Takže to bych volila něco co je jenom jeden druh a nic komplikovaného. A nebo bych jim dala úplně prostor, že bych řekla, že chci třeba červený deštník a nechala to na nich ( otázka je, jestli to chcete riskovat). A nebo si řekněte o poukázku do vašeho oblíbeného obchodu.
Jestli vám nevadí, že nedostanete tajemství tak si něco kupte a pak jim to dejte, ať vám to dají k Vánocům.
Co chtít od ségry nebo bráchy: No jde o to, že vaši sourozenci vás chápou asi tak nejvíc, takže tam se klidně nechte překvapit. Ale když si holka řekne bráchovy o tužku na oči nebo řasenku tak to bych nedoporučovala. Já mám ségru, takže s dárkama od ní nemám problém. Klárýsek to má stejně. Takže když máte spolehlivého sourozence, ty nejobtížnější dárky, bych nechala na něm.
Co chtít od mamky a taťky: Tak tyto dárky zase záleží na spolehlivosti vaších rodičů. U nás táta dárky platí a máma vybírá. Je pravda, že už si říkám co chci, takže většinu dárků vím. Takže od mámy a táty si můžete říct prakticky cokoli, znají vás celý život takže by to nemusel být problém ( u někoho).
Doufám, že jsem někomu aspoň poradila nebo mu aspoň trochu pomohla při rozhodování od koho chci jaký dárek a tak no.
Nezapomeňte nám psát otázky do pondělního článku All about us. Otázky nám můžete psát do komentářů,na email nebo i na náš facebook a na všechny vám odpovíme. Takže jestli o nás něco chcete vědět a nejste si jistý jestli tam ta otázka bude, přece jenom nám jí napište budeme moc rády.
Zítra se můžete těšit na článek 3. Adventní neděle, který bude psát Klárýsek.
Takže zatím Ahooooooooooooj Úžasný Plačící Šlápnul vedle Rozpačitý Zamračený Nevinný Líbající Smějící se Je na prachy Mlčící Usmívající se Překvapený S vyplazeným jazykem Nerozhodný Mrkající Křičící (nemohla jsem se rozhodnout, jakého smajlíka sem dát, tak tu jsou radši všechny.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama